Navigace

Obsah

ŽIVÁ Velryba

Spojujeme umění s ochranou životního prostředí

Kultura, příroda, recyklace, dílny, tvorba, zábava

Zajímá nás život, příroda, ekologie. 
Kultura je pro nás to, jak žijeme každý den. Inspirujeme se, zajímají nás základní principy soužití, přátelství, pomoci, sdílení.
Učíme se poznávat život sami od sebe, od dětí a také od živočišného druhu, který má obrovské schopnosti.

Naším symbolem je ŽIVÁ Velryba v mnoha podobách. Je to vzor opravdovosti, čistoty, moudrosti, síly a něžnosti ...

 

Naše hlavní aktivity

- Zábavné a poučné dílny pro děti, rodiny, školy a školky

- Teambuildingy pro učitele škol a školek

- Spolupráce na městských slavnostech a festivalech

- Autorská tvorba na zakázku

 

Vyprávíme příběhy o vodě, řekách, moři, ostrovech a o životě na Zemi. Učíme se zacházet s planetou, recyklovat a hledat souvislosti.

ŽIVÁ Velryba vznikla v Plzni, navštívila Prahu i jiná místa. V srpnu 2015 donesla vzkazy až do Amsterodamu a Severního moře.

 

Více o naší nabídce ZDE

 

21.11.2018

Workshop 2. čakra a tvorba mandal

Workshop 2. čakra a tvorba mandal

Čakrování a malování pokračuje dalším dílem , tentokrát se změnou místa a to na Plzeňská zastávka -Přeštická 4 , kdy se budeme dotýkat ze vnitř svého 2 centra sacrální čakry , získáte informace o čem čakra je a čeho se týká a jak ji nejlépe uzdravit a vyčistit , zkusíme si techniku k čakře se Zdeňkem Píclem , Pavlína Jančovà vám řekne něco o tom jak je důležité mít vztah k sobě a také jak svému tělu a své sexualitě dovolit rozkvétat, při tom už samozřejmě spustí Tomáš Shejbal svou tvořivou dílnu a naučí vás další techniku jakou lze pustit otěže své fantazie , a v tématu 2 čakry si vytvoříte mandalu - zářič vibrační pro svůj domov . Na zastávce je možnost koupit občerstvení a s sebou oranžové oblečení . Moc se na vás těšíme Zdeněk a Tomáš a Živá velryba - Pavel a Pavlína.

Detail